Новини публікуються мовою оригіналу

У Мінсоцполітики листом від 31.07.2014 р. № 8475/0/14-14/06 роз’яснили порядок звільнення посадових осіб підприємств. Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо захисту прав інвесторів» від 13.05.2014 р. № 1255-VІІ (даліЗакон № 1255) внесено корективи до низки законодавчих актів, які регулюють питання звільнення посадових осіб і посилення їх матеріальної відповідальності.

Згідно з оновленою ч. 3 ст. 99 ЦКУ, повноваження члена виконавчого органу можуть бути в будь-який час припинені або він може бути тимчасово відсторонений від виконання своїх повноважень. На думку спеціалістів Мінсоцполітики, це означає, що рішення про припинення повноважень або тимчасове відсторонення від виконання обов'язків члена виконавчого органу ухвалюється в будь-який момент і на будь-яких підставах у розумінні норм цивільного законодавства незалежно від того, за якими установчими документами обумовлюються підстави для цього.

Водночас відсторонення від виконання повноважень відповідно до норм ЦКУ за своєю правовою природою, предметом регулювання правовідносин і правовими наслідками відрізняється від відсторонення від роботи згідно із нормами ст. 46 КЗпП. Відтак, під «відстороненням» (як вказується в ЦКУ) слід розуміти прийняття рішення компетентним органом товариства, спрямованого на унеможливлення здійснення членом виконавчого органу в межах корпоративних відносин із товариством повноважень у сфері управлінської діяльності. Відповідно, можливість такого відсторонення не є предметом регулювання нормами трудового права.

Зміни, внесені Законом № 1255, торкнулися й сфери трудового права, адже власники одержали можливість звільнити посадових осіб своїх підприємств без конкретизації причини звільнення. Ст. 41 КЗпП, якою встановлені додаткові підстави розірвання трудового договору з ініціативи роботодавця з окремими категоріями працівників за певних умов, доповнено новим п. 5, що передбачає таку підставу звільнення, як «припинення повноважень посадових осіб». Водночас жодних «певних умов», що регулюються нормами ст. 41, не визначено.

Отримавши можливість припинити повноваження посадової особи без зазначення причин, власники також зобов'язані виплатити такому працівнику вихідну допомогу в розмірі не менше ніж шестимісячний середній заробіток (ст. 44 КЗпП).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»