Новини публікуються мовою оригіналу

Держпраці в роз’яснені від 07.04.2015 р. стверджує, що прямої заборони стосовно звільнення працівника, призваного на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, у зв’язку із закінченням строкового трудового договору чинним законодавством України не передбачено.

Водночас, відповідно до статті 119 КЗпП, передбачено, що за працівниками, призваними на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, але не більш як один рік, зберігаються місце роботи, посада й компенсується із бюджету середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, в яких вони працювали на час призову, незалежно від підпорядкування та форми власності. Виплата таких компенсацій із бюджету в межах середнього заробітку проводиться за рахунок коштів Державного бюджету України в порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України.

Таким чином, останнім днем строкового трудового договору буде день закінчення проходження військової служби, про що працівник повинен бути повідомлений письмово.

Однак ця позиція не зовсім відповідає нормам КЗпП.

Позиція Мінсоцполітики така: сплив строку дії трудового договору є однією з підстав його припинення, а отже, звільнення працівника на підставі п. 2 ч. 1 ст. 36 КЗпП. Водночас, укладаючи строковий трудовий договір, працівник надає добровільну згоду на його припинення у визначений сторонами в трудовому договорі строк. Тому звільнення працівника за такою підставою не є звільненням з ініціативи роботодавця. У цьому випадку в разі спливу строку трудового договору, укладеного з мобілізованим працівником, він може бути припинений.

У разі якщо після спливу строку трудового договору трудові відносини фактично тривають і жодна зі сторін не вимагає їх припинення, тоді дія цього договору вважається подовженою на невизначений строк (ч. 1 ст. 391 КЗпП).

Отже, звільнення працівників, призваних на військову службу за призовом під час мобілізації, на особливий період, неможливе тільки в разі звільнення працівників з ініціативи роботодавця.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»