Новини публікуються мовою оригіналу

Мінсоцполітики в рекомендаційній формі (лист від 12.12.2014 р. № 1613/13/84-14) виклало свою позицію стосовно права соціальних працівників на підвищення посадового окладу.

Необхідно зазначити, що при включенні до переліку посад (професій) працівників, які мають право на підвищення посадових окладів (тарифних ставок) у зв’язку зі шкідливими й важкими умовами праці, затвердженого додатком 3 до Умов оплати праці працівників закладів охорони здоров’я та установ соціального захисту населення, що затверджені наказом від 05.10.2005 р. № 308/519, були враховані функціональні обов’язки працівників, що передбачають виконання роботи в особливих умовах, відмінних від нормальних. Для кожної категорії працівників ці особливі умови праці є різними.

Абсолютний розмір кожного підвищення встановлюється окремо одне від одного до схемного посадового окладу (тарифної ставки).

Право на підвищення посадового окладу (тарифної ставки) на 20% відповідно до пп. 8 пп. 2.4.5 Умов також має перукар, який виконує послуги з миття голови, прості, класичні чоловічі, жіночі, дитячі стрижки тощо.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»