Новини публікуються мовою оригіналу

 Державна податкова інспекція у Подільському районі ГУ ДФС у м. Києві доводить до відома платників податків, що наказом Мінфіну України «Про затвердження форми Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ) та Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку» від 13.01.2015 р. № 4 затверджено нову форму Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку (форма № 1ДФ), а також Порядок його заповнення та подання податковими агентами. Наказ набирає чинності з 01 квітня 2015 року.

Нагадаємо!

Форма податкового розрахунку № 1 ДФ подається окремо за кожний звітний квартал протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного кварталу.

Вперше оновлена форма № 1ДФ подається за звітний період – І квартал 2015р., кінцевий термін подання - 12 травня 2015 року.

 Відтепер форма № 1ДФ складається з двох розділів:

  • розділ І – суми нарахованих (виплачених) доходів (як оподаткованих, так і неоподаткованих) та суми нарахованого (перерахованого) ПДФО;
  • розділ ІІ – визначена загальна сума доходів у вигляді процентів, виграшів (призів) у лотерею та загальну суму податку. Відомості про кожну фізичну особу, якій нараховано такі доходи, не зазначаються.

 Відображати інформацію про військовий збір потрібно у гривнях з копійками.

ДПІ у Подільському районі ГУ ДФС у м. Києві

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»