Досить поширеною є ситуація, коли митниця потребує дослідження зразків товарів, що перетинають кордон. Відтепер у Митному кодексі України чітко прописано, що порушення строку надання примірних результатів дослідження (аналізу, експертизи) проб і зразків товарів у рамках процедур митного контролю та митного оформлення з метою встановлення характеристик товарів є порушенням службових обов’язків посадовими особами органу доходів і зборів.

Нагадаємо: декларанти мають бути ознайомлені з результатами проведеного дослідження не пізніше наступного робочого дня після проведення дослідження або після отримання органом доходів і зборів примірників результатів такого дослідження (аналізу, експертизи) від інших державних органів.

 

Закон України «Про внесення змін до Митного кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи»  від 04.07.2013 р. № 405-VII.

Не набрав чинності.
Набирає чинності з дня, наступного за днем опублікування,
але не раніше дня набрання чинності
Законом України «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв'язку із проведенням адміністративної реформи» від 04.07.2013 р. № 404-VII.

Заплановано на публікацію в «Офіційному віснику України» № 60 за 16.08.2013 р

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»