Фахівці ДПІ у Дарницькому районі ГУ Міндоходів у м. Києві зазначають, що на таке повідомлення відсилається протягом трьох робочих днів із дня отримання повідомлення про відкриття рахунку.

У разі якщо воно надходить в електронному вигляді — податківці зобов’язані надіслати протягом 3-денного строку до фінансової установи засобами телекомунікаційного зв’язку електронне повідомлення-відповідь щодо взяття рахунка на облік в органі ДПС (далі — повідомлення-відповідь) (п. 2.4 р. ІІ Порядку подання повідомлень про відкриття/закриття рахунків платників податків у банках та інших фінансових установах до органів державної податкової служби, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 02.04.2012 р. № 426).

Якщо ж від фінансової установи надходить повідомлення про відкриття рахунка платника податків у паперовому вигляді, орган ДПС зобов’язаний надати чи надіслати до фінансової установи, у якій відкрито цей рахунок, корінець повідомлення з відміткою про взяття рахунка на облік або повідомлення органу ДПС про відмову в узятті на облік рахунка платника податків за формою № П2 із зазначенням причини відмови.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»