Президент України Віктор Янукович підписав низку законів, зокрема:

  • Закон України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо трансфертного ціноутворення», яким передбачено впровадження з 1 вересня 2013 року трансфертного ціноутворення, яке є новою системою визначення звичайної ціни товарів та/або результатів робіт (послуг) в операціях, що є контрольованими. Детальніше про це ми писали в новині.
  • Закони України «Про внесення змін до Податкового кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи», «Про внесення змін до Митного кодексу України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи», «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у зв’язку з проведенням адміністративної реформи», якими внесено зміни до Податкового та Митного кодексів, а також до інших законодавчих актів у зв’язку з проведенням адміністративної реформи.

Відповідні законодавчі зміни спрямовані на забезпечення функціонування єдиної загальної системи адміністрування податків і зборів, митних платежів, а також єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування, яка впроваджуватиметься Міністерством доходів і зборів, що створене на базі Державної податкової служби та Державної митної служби.

  • Закони України «Про утилізацію транспортних засобів», «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів та вдосконалення деяких податкових норм», якими закладено правову основу для створення системи поводження з транспортними засобами, знятими з експлуатації, і відходами, що утворюються в процесі їх утилізації, і відповідно змінено базу обкладення екологічним податком. Детальніше про це читайте в нашій новині.
  • Закон України «Про внесення змін до деяких законів України щодо статусу та умов функціонування Розрахункового центру з обслуговування договорів на фінансових ринках», який надає Розрахунковому центру з обслуговування договорів на фінансових ринках статус банківської установи, яка підпадатиме під контроль і нагляд Національного банку України.

Зі створенням належних умов функціонування та діяльності Розрахункового центру на фондовому ринку буде запроваджено ефективний механізм здійснення угод із купівлі-продажу цінних паперів. Це сприятиме спрощенню проведення розрахунків і контролю за виконанням операцій і скороченню маніпуляцій на біржовому ринку.

 

         За інформацією офіційного інтернет-представництва Президента України

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»