Новини публікуються мовою оригіналу

ДФС у підкатегорії 101.19 «ЗІР» відповіла на запитання: починаючи з якої дати постачальники лікарських засобів і медичних виробів застосовують пільгу, передбачену п. 32 підрозділу 2 р. ХХ ПКУ?

Податківці роз’яснили, що операції з постачання й імпорту лікарських засобів і медичних виробів для потреб АТО поки не звільняють від ПДВ. Це обумовлено тим, що Кабмін не затвердив ні обсягів лікарських засобів і медичних виробів згідно із пп. «в» п. 193.1 ПКУ, ані переліку й обсягів ввезення на митну територію України лікарських засобів і медичних виробів без їх державної реєстрації та дозвільних документів.

Отже, звільнення від ПДВ почне діяти із дати набрання чинності постановою(ами) КМУ, якою(ими) будуть затверджені відповідні перелік та обсяги.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»