Міністерство освіти все ж вирішило зібрати школярів і їх батьків на свято першого вересня, незважаючи на те що цей день — вихідний. «Враховуючи, що цього року 1 вересня — це вихідний день, Міністерство освіти підготувало наказ, яким рекомендувало та просило всі школи провести у творчому, креативному порядку в цей день Свято знань. А заняття вже почати в понеділок, 2 вересня», — зазначив Міністр освіти Дмитро Табачник.

Разом із тим Міністр зазначив, що ремонтні роботи в закладах освіти відбуваються відповідно до графіку. Передбачається в цьому році капітально відремонтувати більше 2,5 тис. шкіл, а близько 14 тис. шкіл проведуть поточні ремонти.

Водночас станом на 1 вересня планується додатково відкрити 47 навчально-виховних комплексів, які будуть поєднувати дитячий садок і початкову школу, близько 360 нових груп у дитячих садках, а також реконструювати понад 120 і відновити діяльність 65 дитячих дошкільних закладів. Отже, за словами Дмитра Табачника, упродовж цього року буде створено близько 50 тис. нових місць у дитячих садках.

Щодо професійно-технічних навчальних закладів Дмитро Табачник поінформував, що на сьогодні підготовлено до нового навчального року 84% ПТНЗ.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»