З 1 січня 2014 року безоплатна вторинна правова допомога надаватиметься, окрім кримінальних, ще й в адміністративних і цивільних справах. Про це повідомила Міністр юстиції України Олена Лукаш.

Разом із тим вона зазначила, що з 1 січня 2014 року безоплатну вторинну правову допомогу буде надано малозабезпеченим особам, інвалідам, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі менше ніж два прожиткових мінімуми для непрацездатних осіб, дітям-сиротам, дітям, позбавленим батьківського піклування, безпритульним дітям, дітям, які можуть стати або стали жертвами насильства в сім’ї, та іншим категоріям, що передбачено Законом України «Про безоплатну правову допомогу» від 02.06.2011 р. № 3460-VI.

Оскільки з наступного року розширюється коло учасників отримання безоплатної вторинної правової допомоги та перелік випадків, у яких така допомога надається, Міністерство юстиції України оголосило конкурс із відбору адвокатів для надання безоплатної вторинної правової допомоги. Він проходитиме з 14 жовтня по 1 листопада поточного року в три етапи. Прийом документів від претендентів для участі в конкурсі триватиме з 2 вересня по 2 жовтня 2013 року.

Під час конкурсу перевага надаватиметься претендентам, які мають відповідну спеціалізацію та ґрунтовні знання цивільного й адміністративного законодавства.

 

 За інформацією Урядового порталу

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»