Державна прикордонна служба запропонувала туроператорам, турагентам, іншим суб’єктам госпдіяльності та фізосібам із 1 серпня прискорену процедуру перетинання кордону в автомобільних пунктах пропуску організованими туристичними групами. Для цього зазначені особи мають:

1. Не пізніше ніж за 24 години до прибуття автобуса в пункт пропуску, де планується перетинання кордону організованою групою громадян України, надіслати на електронну скриньку повідомлення з інформацією:

  • назва організатора міжнародного перевезення організованої групи, його юрадреса;
  • електронна адреса туроператора, номер телефону контактної особи;
  • туристичний маршрут;
  • номер автобуса, дата й орієнтовний час прибуття в пункт пропуску.

До електронного повідомлення прикріпити список пасажирів з інформацією: прізвище та ім’я; громадянство; дата народження; стать; вид документа, його серія, номер, термін дії та державна належність.

2. Отримати на свою електронну скриньку відповідь від пункту пропуску, у якій буде зазначено: порядковий номер заявки, найбільш зручний час для прибуття автобусу в пункт пропуску, смугу руху, де проводитиметься прикордонний контроль зазначеної організованої групи.

Таку відповідь обіцяють надсилати заявнику не пізніше ніж через дві години після надходження повідомлення на адресу пункту пропуску.

3. Прибувши на в’їзд до пункту пропуску, повідомити посадову особу Держприкордонслужби про порядковий номер заявки на прискорене перетинання кордону організованою групою.

Перевірка документів цієї організованої групи проводитиметься в автобусі за спрощеною процедурою.

 

За інформацією Державної прикордонної служби України

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»