Зокрема йдеться про зміну строків проведення інвентаризації майна орендованого цілісного майнового комплексу.

Так, згідно з наказом Фонду державного майна від 25.06.2013 р. № 889 повна інвентаризація має здійснюватися інвентаризаційною комісією, утвореною орендодавцем, станом на останнє, а не на перше число місяця, у якому закінчується строк договору оренди або розривається договір оренди.

Крім цього, відповідно до даних інвентаризації передбачено складання зведеного акта інвентаризації замість протоколу про результати інвентаризації, а також протоколу розподілу вартості майна між орендодавцем і орендарем. Водночас на основі зведеного акта складатимуться передавальний і розподільчий баланси з виділенням по кожному рядку часток держави та орендаря. Зауважимо: наразі передбачено складання лише передаточного балансу.

 

Наказ Фонду державного майна України «Про внесення змін до наказу Фонду державного майна України від 07 серпня 1997 року № 847 «Про затвердження Порядку повернення орендованих цілісних майнових комплексів державних підприємств після припинення або розірвання договору оренди» від 25.06.2013 р. № 889.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»