Новини публікуються мовою оригіналу

Працівник не може бути допущений до роботи без укладення трудового договору, оформленого наказом чи розпорядженням власника або уповноваженого ним органу. Окрім того, працедавець зобов’язаний повідомити про прийняття на роботу працівника в порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України.

Оскільки такого порядку наразі немає, то заповнення таблиці 5 додатка 4 до Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне страхування, затвердженого наказом Міндоходів від 09.09.2013 р. № 454, до прийняття відповідного порядку, вважається «повідомленням» про прийняття на роботу працівника.

 Таблиця 5 додатка 4 до Порядку № 454 подається у складі обов’язкової звітності по ЄСВ за календарний місяць до територіальних органів фіскальної служби за основним місцем обліку платника із зазначенням даних про початок трудових відносин із прийнятими працівниками. Водночас окремо під час кожного прийняття працівника на роботу титульний аркуш із таблицею 5 додатка 4 до Порядку № 454 не подається.

Також повідомляємо, що Звіт про суми нарахованої заробітної плати (доходу, грошового забезпечення, допомоги, компенсації) застрахованих осіб і суми нарахованого єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування до фіскальних органів, наведений у додатку 4 до Порядку № 454, за січень 2015 року подається відповідно до вимог цього Порядку. На це вказує ДФС України в листі від 29.01.2015 р. № 2627/7/99-99-17-03-01-17.

Строки подання звіту щодо сум нарахованого єдиного внеску за січень 2015 року — не пізніше 20 лютого.

Прес-служба ГУ ДФС у Волинській області 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»