Відповідні зміни було внесено до Порядку видачі свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 14.01.2013 р. № 93/5.

Так, зокрема, інформація про видачу свідоцтва стане відомою для осіб, які мають намір здійснювати діяльність арбітражного керуючого, не пізніше ніж наступного робочого дня з дня видачі наказу Міністерства про видачу свідоцтва шляхом розміщення цього наказу на офіційному веб-сайті Мін’юсту в розділі: «Видача свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора)» підрубрики «Банкрутство» рубрики «НАПРЯМКИ ДІЯЛЬНОСТІ».

Нагадаємо: до змін арбітражні керуючі про видачу свідоцтва повідомлялися листом за підписом керівника структурного підрозділу Мін’юсту, відповідального за забезпечення виконання Міністерством повноважень державного органу з питань банкрутства, або особи, яка виконує його обов’язки, у п’ятиденний строк із дня видачі відповідного наказу.

 

Наказ Мін’юста «Про затвердження Змін до деяких наказів Міністерства юстиції України» від 12.07.2013 р. № 1394/5.

Набирає чинності 19.07.2013 р., але не раніше дня офіційного опублікування.

Станом на 26.07.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»