Мінінфраструктури затвердило Положення про навчання та перевірку рівня знань посадових осіб, які здійснюють державний нагляд за забезпеченням безпеки на наземному транспорті.

Відповідно до положення, до переліку посадових осіб, які повинні проходити навчання з питань державного нагляду за забезпеченням безпеки на наземному транспорті, належать:

  • начальники управлінь, заступники начальників управлінь — начальники відділів, начальники відділів, завідуючі секторами апарату й інші посадові особи Укртрансінспекції України, функціональні обов’язки яких пов’язані зі здійсненням державного нагляду та контролю з питань безпеки на наземному транспорті;
  • начальники територіальних органів Укртрансінспекції України, їх заступники та керівники структурних підрозділів, функціональні обов’язки яких пов’язані зі здійсненням державного нагляду та контролю з питань безпеки на наземному транспорті.

Вони мають проходити перевірку раз на 3 роки у визначених Мінінфраструктури навчальних закладах, що проводять навчання з питань безпеки руху, здійснення державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності, охорони праці та пожежної безпеки шляхом складання екзаменів.

Посадові особи, які не склали екзамен, мають його перездати протягом місяця. Якщо результати повторної перевірки рівня знань також будуть незадовільними, комісія, що здійснює перевірку знань, має подати керівництву Укртрансінспекції України пропозиції про невідповідність окремих посадових осіб займаній посаді.

 

         Наказ Мінінфраструктури «Про затвердження Положення про навчання та перевірку рівня знань посадових осіб, які здійснюють державний нагляд за забезпеченням безпеки на наземному транспорті» від 13.06.2013 р. № 394.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Станом на 24.07.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»