Усі суб’єкти господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами й дорогоцінним камінням, дорогоцінним камінням органогенного утворення та напівдорогоцінним камінням, підлягають обов’язковій реєстрації в реєстрі Мінфінівського Департаменту державної політики у сфері пробірного нагляду, документів суворої звітності та лотерейної діяльності.

Для цього до Пробірної служби слід подати такі документи:

  • письмову заяву про внесення до такого реєстру;
  • копії документів, що підтверджують право власності або користування місцем провадження діяльності.

Заява розглядається протягом 10 робочих днів, після чого у разі достовірності та відповідності всіх даних Пробірна служба присвоює суб’єкту господарювання відповідний реєстраційний номер і заносить його до реєстру. Доказом про внесення до «ювелірного» реєстру є реєстраційне повідомлення, яке має отримати заявник.

Уже діючі суб’єкти господарювання, що займаються ювелірною справою, мають зареєструватися в реєстрі протягом 3 місяців із дня набрання чинності наказом.

 

Наказ Мінфіну «Про затвердження Порядку обліку, створення та ведення реєстру суб’єктів господарювання, які здійснюють операції з дорогоцінними металами і дорогоцінним камінням» від 08.04.2013 р. № 465.
Набирає чинності з дня офіційного опублікування.
Станом на 23.07.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»