Вони є обов’язковими для суб’єктів господарювання, які провадять господарську діяльність зі збирання, первинної обробки відходів і брухту дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння, незалежно від організаційно-правової форми й форми власності (далі — ліцензіат). Проте є й виключення.

Так, ліцензуванню не підлягає господарська діяльність, пов’язана зі збиранням відходів і брухту дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння від власного виробництва.

Органом ліцензування є Державна пробірна служба України.

Для отримання ліцензії потрібно забезпечити наявність матеріально-технічної бази, необхідної для провадження господарської діяльності зі збирання, первинної обробки відходів і брухту дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння (повністю або частково), зокрема, ваговимірювальні засоби повинні мати чинне свідоцтво про повірку робочого засобу вимірювальної техніки. Водночас ліцензіат має забезпечити охорону відходів і брухту дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння. Разом із тим охороняти їх можуть як органи внутрішніх справ чи суб’єкти господарювання, які мають ліцензії на провадження такої діяльності, так і працівники ліцензіата.

Форма заяви про видачу ліцензії, відомості про наявність власних або орендованих нежитлових приміщень, відомості про наявність матеріально-технічної бази, відомості про стан охорони виробничих приміщень, що додаються до заяви про видачу ліцензії, наведені в додатках до цих Ліцензійних умов.

 

Наказ Мінфіну «Про затвердження Ліцензійних умов провадження господарської діяльності зі збирання, первинної обробки відходів і брухту дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення, напівдорогоцінного каміння та Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності зі збирання, первинної обробки відходів і брухту дорогоцінних металів та дорогоцінного каміння, дорогоцінного каміння органогенного утворення, напівдорогоцінного каміння» від 06.03.2013 р. № 374.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Станом на 24.07.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»