Правління Пенсійного фонду України внесло зміни до Порядку підтвердження періодів роботи, що зараховуються до трудового стажу для призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років.

Так, для підтвердження періодів роботи, що дають право на призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років, заявник, зокрема, має подати до управління Пенсійного фонду України за місцем проживання (реєстрації) витяг із Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців. Раніше з цією метою подавали довідку з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців.

Водночас із Порядку прибрано норму, відповідно до якої разом із заявою також необхідно було подавати довідку з Єдиного державного реєстру про ліквідацію підприємства, установи, організації без визначення правонаступника.

 

Постанова правління Пенсійного фонду України «Про внесення змін до Порядку підтвердження періодів роботи, що зараховуються до трудового стажу для призначення пенсії на пільгових умовах або за вислугу років» від 26.06.2013 р. № 9-1.

Набирає чинності з дня офіційного опублікування.

Станом на 22.07.2013 р. не опублікована

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»