З метою вдосконалення системи заохочення резервістів КМУ 17 липня ухвалив постанову, розроблену Міністерством оборони України на виконання Закону України «Про Державну програму економічного і соціального розвитку України на 2010 рік».

Служба у військовому резерві — це вид добровільного виконання військового обов’язку громадянами України. Вона встановлюється з метою планомірної підготовки резервістів для комплектування збройних сил України в особливий період.

Постановою пропонується збільшити розміри одноразового грошового заохочення всім категоріям резервістів у середньому на 600 – 1100 грн (у зв’язку зі збільшенням грошового забезпечення в порівнянні з 2006 роком приблизно в 1,6 раза). Наразі розміри одноразового грошового заохочення резервістів у середньому становлять 1500 грн (від 1000 до 2000 грн). Після підвищення становитимуть у середньому 2400 грн (від 1600 до 3100 грн).

Водночас грошове забезпечення виплачуватиметься тільки тим резервістам, які виконали програму підготовки у відповідному році (тобто перебували на зборах).

 

За інформацією Урядового порталу

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»