18 липня 2013 року було підписано меморандум «Про взаємне співробітництво у сфері спрощення процедури надання адміністративних послуг між Державною реєстраційною службою України та Українським державним підприємством поштового зв’язку «Укрпошта».
Метою підписання меморандуму є спрощення доступу громадян до таких адміністративних послуг, як реєстрація юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців, речових прав на нерухоме майно. Це стане можливим завдяки розширенню мережі відділень, де громадяни зможуть подати документи для здійснення державної реєстрації, на більше ніж 14 тис. відділень «Укрпошти». Про це повідомили Перший віце-прем’єр-міністр України Сергій Арбузов і голова Державної реєстраційної служби України Дмитро Ворона.
Старт проекту щодо спрощення доступу громадян до адміністративних послуг планується вже в 4 кварталі 2013 року. Отже, до кінця 2013 року громадяни України зможуть отримати доступ до адміністративних послуг Укрдержреєстру у відділеннях поштового зв’язку на всій території України.
 

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»