Доводимо до відома арбітражних керуючих, які прагнуть продовжувати провадити діяльність як суб’єкти незалежної професійної діяльності, що 18 липня 2013 року (графік прийому з 10.00 до 12.00) — останній день прийому заяв на заміну ліцензій на право здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) на відповідні свідоцтва.

Всі ліцензії, щодо яких не прийнято рішення про заміну, з 19 липня 2013 року втратять свою чинність на підставі п. 6 р. Х Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».

Перелік документів, які необхідно подати для здійснення заміни ліцензії на право провадження діяльності арбітражних керуючих (розпорядників майна, керуючих санацією, ліквідаторів) на свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора), розміщено тут.

Прийом і видача документів на заміну ліцензій здійснюються за адресою: м. Київ, вул. Артема, 73. У разі неможливості особистого подання заяви про заміну арбітражним керуючим ліцензії або особистого прибуття до Міністерства юстиції для отримання оформленого свідоцтва про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) арбітражний керуючий має право уповноважити свого представника на здійснення цих дій.

 

За інформацією Урядового порталу

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»