Міноборони України наказом внесло зміни до Інструкції про розміри і порядок виплати щомісячної додаткової грошової винагороди окремим категоріям військовослужбовців Збройних Сил України (далі — Інструкція).

Отже, виплата щомісячної додаткової грошової винагороди військовослужбовцям Збройних Сил України здійснюватиметься в таких розмірах на місяць:

1) до 100% місячного грошового забезпечення — для військовослужбовців, визначених у п. 2.1 Інструкції, зокрема:

  • військовослужбовцям, які займають посади у Військово-Морських Силах Збройних Сил України;
  • військовослужбовцям, які займають посади у військових частинах і підрозділах високомобільних десантних військ та спеціального призначення Збройних Сил України за Переліком військових частин і підрозділів високомобільних десантних військ та спеціального призначення Збройних Сил України, згідно із додатком 2 до Інструкції;
  • військовослужбовцям, які проходять військову службу на посадах льотного складу у військових частинах, установах, військових навчальних закладах (навчальних центрах, на курсах), в організаціях, а також у штабах і управліннях з’єднань і вище;

2) для інших військовослужбовців:

  • з 01.04.2013 р. — до 20% місячного грошового забезпечення;
  • з 01.09.2013 р. — до 40% місячного грошового забезпечення.

До того ж виплата винагороди здійснюється з того дня, із якого військовослужбовці стали до виконання обов’язків за посадами, але не раніше дня видання наказу про призначення, і до дня їх звільнення від виконання обов’язків за посадами включно (у тому числі й у разі тимчасового виконання обов’язків за посадами, до яких вони допущені наказами відповідних командирів (начальників)).

Разом із тим змінами передбачено, що військовослужбовцям, які тимчасово вибули з військових частин зі збереженням посад за місцем служби, виплата винагороди не припиняється в разі вибуття:

  • у відпустку зі збереженням грошового забезпечення — за час перебування у відпустці;
  • на лікування — за час перебування на лікуванні (за період, коли їм виплачувалося грошове забезпечення) і за час звільнення від виконання службових обов’язків у зв’язку з хворобою;
  • у службове відрядження одиночним порядком, у тому числі на збори, курси, навчання, або в складі підрозділу — за час перебування у відрядженні.

Крім того, змінено порядок виплати винагороди військовослужбовцям, звільненим із льотної роботи на підставі постанови військово-лікарської комісії. Вона виплачується:

  • до дня звільнення від льотної роботи, визначеного в постанові військово-лікарської комісії (про що оголошується в наказі командира військової частини) — у розмірі, визначеному в пп. 2.1 Інструкції;
  • після звільнення — у розмірі, визначеному в пп. 2.2 Інструкції.

 

Наказ Міноборони України «Про внесення змін до наказу Міністра оборони України від 15.11.2010 № 595» від 07.06.2013 р. № 370.
Набирає чинності з дня офіційного опублікування та застосовується з 01.04.2013 р.
Станом на 15.07.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»