Мін’юст затвердив Порядок передачі даних про юридичних осіб, зареєстрованих (легалізованих) відповідно до частини четвертої статті 3 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців» від 15.05.2003 р. № 755-IV (далі — Порядок).

Порядок стосується об’єднань громадян (у тому числі професійних спілок і їх об’єднань), благодійних організацій, політичних партій, творчих спілок та їх територіальних осередків, адвокатських об’єднань, торгово-промислових палат, асоціацій органів місцевого самоврядування, інших установ та організацій, які реєструє Укрдержреєстр і реєстраційні служби територіальних управлінь юстиції.

Саме такі органи приймають рішення про реєстрацію (легалізацію) згаданих вище формувань, реєструють (погоджують або беруть до відома) зміни до установчих документів, інформацію про зміни в складі керівних органів. Після цього відповідні дані передаються держреєстратору у формі реєстраційних карток.

У свою чергу держреєстратор після отримання зазначених документів проводить відповідні реєстраційні дії або за наявності підстав для залишення документів без розгляду чи відмови в проведенні відповідних реєстраційних дій оформлює повідомлення про залишення документів без розгляду або про відмову в проведенні реєстрації.

 

Наказ Мін’юсту «Про затвердження Порядку передачі даних про юридичних осіб, зареєстрованих (легалізованих) відповідно до частини четвертої статті 3 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб — підприємців» від 01.07.2013 р.  № 1302/5.
Набирає чинності з дня офіційного опублікування.
Станом на 15.07.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»