Випускники ВНЗ, які у 2012 – 2013 навчальному році отримали освіту за напрямами і спеціальностями педагогічного профілю, зможуть отримати одноразову адресну грошову допомогу у 5-кратному розмірі мінімальної зарплати, тобто 5735 грн.

Для отримання допомоги випускник має відповідати таким критеріям:

  • закінчити денне відділення ВНЗ I – IV рівнів акредитації державної та комунальної форм власності незалежно від підпорядкування за спеціальностями педагогічного профілю в 2013 році
  • укласти договір про роботу на посадах педагогічних працівників у загальноосвітніх і професійно-технічних навчальних закладах на строк не менше ніж на 3 роки.

Щоб отримати допомогу, випускнику слід звернутися до свого навчального закладу та подати до 10 жовтня 2013 року такі документи:

  • заяву про надання допомоги;
  • копію трудової книжки;
  • копію трудового договору.

Нарахування допомоги здійснюється у ВНЗ на підставі наказу, що видається після затвердження кількості випускників, яким надається допомога, і на підставі поданих документів. Виплата здійснюється до кінця поточного року.

Якщо ж випускник відмовився приступити до роботи за призначенням, або його звільнено за порушення трудової дисципліни, або ж він звільнився за власним бажанням протягом 3 років від початку роботи у загальноосвітньому та професійно-технічному навчальному закладі, отримувач допомоги зобов’язаний повернути суму фактично одержаної допомоги згідно з укладеними договорами у ВНЗ, де була здійснена виплата.

 

Наказ Міністерства освіти і науки України «Про затвердження Порядку надання одноразової адресної грошової допомоги деяким категоріям випускників вищих навчальних закладів у 2013 році» від 12.06.2013 р. № 736.
Набирає чинності з дня офіційного опублікування.
Станом на 15.07.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»