Порушення трудового та податкового законодавств загрожувало йому кількатисячним штрафом

Нещодавно податківці Голосіївського району провели документальну позапланову виїзну перевірку фінансово-господарської діяльності ФОП «К», який займається автобусним перевезенням пасажирів на міжміському маршруті Київ – Рокитне.

Під час перевірки працівниками органів фіскальної служби встановлено, що на вказаному напрямку в автоперевізника працювало 9 водіїв. Проте, лише три з них були офіційно працевлаштовані. Із шістьома іншими бізнесмен вирішив не оформлювати трудових відносин. Відтак, більш ніж півроку працівники отримували заробітну плату в конвертах і, як наслідок цього — до бюджету не було утримано та перераховано ПДФО та ЄСВ на суму понад 35 тис. грн.

Несплатою податків хитромудрий перевізник не обмежився. Також він намагався замилити очі податківцям, указавши недостовірні відомості в податкових деклараціях, цим самим порушивши вимоги п. 51.1 ст. 51 Податкового Кодексу України.

Таким чином, під час  перевірки були виявлені порушення не лише трудового, а й  податкового законодавства.

За результатами проведеної ревізії, недобросовісному роботодавцеві довелося сплатити донараховані податки з урахуванням штрафних санкцій на загальну суму майже 50 тис. грн.

Донарахована сума сплачена в повному обсязі.

ДПІ в Голосіївському районі ГУ ДФС у м. Києві

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»