Відповідно до п. 49.5 ст. 49 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ, зі змінами та доповненнями (далі — ПКУ), у разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення на адресу відповідного контролюючого органу не пізніше ніж за 10 днів до спливу граничного строку подання податкової декларації, визначеного згаданою статтею, а в разі подання податкової звітності в електронній формі — не пізніше закінчення останньої години дня, у якому спливає такий граничний строк.

Згідно з п. 49.18 ст. 49 ПКУ, податкові декларації, крім випадків, передбачених ПКУ, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює:

· календарному місяцю (у тому числі в разі сплати місячних авансових внесків) — протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця;

· календарному кварталу чи календарному півріччю (у тому числі в разі сплати квартальних або піврічних авансових внесків) — протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя);

· календарному року — протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року.

Христинівська ОДПІ ГУ Міндоходів у Черкаській області

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»