4 листопада 2014 року Антимонопольним комітетом України було надано рекомендації ПАТ «Укртелеком» переглянути тарифи на послуги з надання у користування ліній безпосереднього зв’язку між двома кінцевими пунктами на місцевій телефонній мережі та привести їх розмір до рівня, який існував би за умов значної конкуренції на ринку.

На виконання зазначених рекомендацій ПАТ «Укртелеком» повідомило про прийняття наказу «Про затвердження тарифів на послуги з організації та користування лінією безпосереднього зв’язку»від 10.12.2014 р. № 704, яким вводиться в дію єдиний тариф на послуги, тобто без застосування диференціації в залежності від адміністративно-територіального розподілу.

Внаслідок цього тарифи на послуги з організації та користування лінією безпосереднього зв’язку знижено в залежності від населених пунктів до 70 %.

Відтак, зокрема у м. Києві та населених пунктах Київської області, тариф знижено з 485 грн до 145 грн.

Наказ ПАТ «Укртелеком» вводиться в дію з 1 січня 2015 року та передбачає, зокрема, переукладання відповідних договорів з суб’єктами господарювання (операторами, провайдерами телекомунікацій).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»