Міністерство інфраструктури України відмовилося від створення резерву дозволів Європейської Конференції Міністрів Транспорту (ЄКМТ) і разових дозволів на міжнародні автомобільні перевезення на 2015 рік. Відповідне рішення прийнято за результатами наради, яка відбулася 19 грудня під головуванням Міністра інфраструктури Андрія Пивоварського за участю представників профільних громадських організацій та Укртрансінспекції.

Водночас Мінінфраструктури проведе переговори із представниками іноземних держав щодо повної відмови від встановлення обмежень (квот) на перевезення та від використання дозволів, — зазначено на сайті Мінінфраструктури.

За пропозицією АсМАП України, електронну систему організації міжнародних автомобільних перевезень заплановано доповнити функцією відстеження динаміки з видачі дозволів кожної з країн (види та кількість виданих, кількість фактично використаних дозволів перевізниками). Також буде опрацьовано можливість On-line-бронювання перевізниками дозволів.

У свою чергу, передбачено опрацювати з митною службою можливість забезпечення зв'язку електронної системи із базами даних митних підрозділів Державної фіскальної служби України для отримання детальної інформації щодо перетину державного кордону транспортними засобами перевізників.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»