На сайті ВРУ зареєстровано проект закону (реєстр № 1573), яким заплановано внести зміни, зокрема до Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» від 08.07.2010 р. № 2464-VI (далі — Закон про ЄСВ) в частині застосування ставок ЄСВ до зарплати працівників за основним місцем роботи.

Основне місце роботи, згідно з проектом змін — це місце роботи, де працівник працює на підставі укладеного трудового договору, де знаходиться (оформлена) його трудова книжка, до якої вноситься відповідний запис про роботу.

Згідно з запропонованою оновленою ст. 8 Закону про ЄСВ, звичні всім ставки єдиного внеску, згідно з класами професійного ризику виробництва, застосовуватимуться лише до бази нарахування єдиного внеску у вигляді заробітної плати (доходів) фізосіб за основним місцем роботи та винагород за ЦПД, що не перевищує двократний розмір мінімальної заробітної плати, встановленої законом на місяць, за який нараховується заробітна плата (дохід).

До частини бази нарахування єдиного внеску, що перевищує двократний розмір мінімальної заробітної плати (у 2014 році — 2436 грн), ставка ЄСВ, встановлена для відповідної категорії платника, застосовуватиметься з коефіцієнтом 0,4. Тобто якщо (умовно кажучи) у 2015 році розмір мінзарплати не зміниться, роботодавці, працівники яких отримують зарплату вищу ніж 2436 грн, із суми перевищення платитимуть більш ніж вдвічі меншу суму ЄСВ. За рахунок цього законотворці хочуть легалізувати заробітну плату в конвертах.

Водночас якщо база нарахування єдиного внеску (окрім винагороди за цивільно-правовими договорами) не перевищуватиме розмір мінімальної заробітної плати, — сума єдиного внеску розраховуватиметься як добуток розміру мінімальної заробітної плати на ставку ЄСВ, встановлену для відповідної категорії платника.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»