Згідно з Законом України «Про рекламу», реклама на транспорті розміщується на території підприємств транспорту загального користування, метрополітену, зовнішній і внутрішній поверхнях транспортних засобів та споруд підприємств транспорту загального користування й метрополітену.

Так, у місцевих органах із питань захисту прав споживачів і комунальних підприємствах електричного транспорту вважають, що споруда — це не лише самі будівлі транспортних підприємств, але й стовпи. І якщо такі конструкції знаходяться на балансі підприємства, то це вважається рекламою на транспорті.

Директор Департаменту ліцензування та дозвільної системи Олександр Андрєєв звернув увагу на те, що законодавством чітко прописані норми щодо розміщення зовнішньої реклами, проте розмито пояснюється, що можна вважати рекламою на транспорті.

«Найбільше хвилює те, що кожен регіон по-своєму визначає, яка реклама є зовнішньою, а яка рекламою на транспорті. Немає конкретного нормативного врегулювання даного питання для всіх областей. Дане питання необхідно вирішити на загальнодержавному рівні», — зазначив Олександр Андрєєв.

За результатами наради Держпідприємництвом будуть підготовлені пропозиції до Закону України «Про рекламу», які будуть направлені до Кабінету Міністрів України.

Прес-служба Держпідприємництва України

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»