ДФС нагадує, що звільняються від обкладенням ПДВ операції з продажу виробничими та торговими підприємствами дитячих святкових подарунків, а також квитків на новорічно-різдвяні заходи для дітей, що закуповуються за рахунок коштів Фонду соцстраху з тимчасової втрати працездатності, профспілкових комітетів підприємств та організацій, інших неприбуткових організацій (лист ДФС від 24.11.2014 р. № 7309/6/99-99-19-03-02-15). Водночас суми податку, сплачені виробниками дитячих святкових подарунків за придбання сировини та матеріалів для їх виробництва, відносяться до складу валових витрат і до податкового кредиту не включаються.

Ця норма діє щорічно в період із 15 листопада поточного року до 15 січня наступного року (Закон України від 30.11.2000 р. № 2117-III).

Отже, у вказаний період звільняються від обкладення ПДВ операції з продажу виробничими та торговими підприємствами дитячих святкових подарунків, а також квитків на новорічно-різдвяні заходи для дітей, що закуповуються не лише за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, а й за рахунок коштів профспілкових комітетів підприємств та організацій, інших неприбуткових організацій.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»