З метою приведення відповідно до вимог чинного законодавства МВС України наказом внесло зміни до Інструкції про порядок придбання, видачі та зберігання спеціальних засобів членів громадських формувань з охорони громадського порядку.

Зокрема змінами передбачено, що видача спеціальних засобів індивідуального захисту та самооборони, заряджених речовинами сльозоточивої та дратівної дії, членам громадських формувань з охорони громадського порядку (далі — ОГП), які залучаються працівниками органів і підрозділів внутрішніх справ (далі — ОВС) до ОГП, проводиться за наявності в особи посвідчення члена громадського формування з ОГП на підставі відомості. Відомість має бути затверджена керівником формування або особою, яка виконує його обов’язки, містити печатку формування та бути погодженою із заступником начальника ОВС — начальником міліції громадської безпеки або особою, яка виконує його обов’язки.

До того ж змінами передбачено, що видача спеціальних засобів проводитиметься лише після проходження членом громадського формування з охорони громадського порядку відповідної правової та спеціальної підготовки в ОВС і проведення інструктажу.

Крім цього, з Інструкції виключено положення, яким передбачалося, що перевірка наявності спеціальних засобів, які знаходяться в громадських помічників дільничного інспектора міліції на постійному носінні та зберіганні, проводиться щомісяця начальниками відділів (відділень) дільничних інспекторів міліції міських, районних ОВС.

 

Наказ МВС України «Про затвердження Змін до Інструкції про порядок придбання, видачі та зберігання спеціальних засобів членів громадських формувань з охорони громадського порядку» від 29.05.2013 р. № 521.
Набирає чинності з дня офіційного опублікування.
Станом на 10.07.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»