Для надання статусу учасника бойових дій працівникам підприємств, установ, організацій керівники цих підприємств, установ та організацій у місячний строк після завершення особами виконання завдань АТО в районах її проведення подають на міжвідомчу комісію з питань розгляду матеріалів про визнання учасниками бойових дій такі документи:

1. Довідка (оригінал) із зазначенням районів АТО, у яких особа брала безпосередню участь в АТО, забезпеченні її проведення.

2. Витяг з наказу Антитерористичного центру при СБУ про безпосереднє залучення підприємства, установи, організації або окремих працівників до виконання завдань АТО в районах її проведення.

3. Інші документи, що підтверджують виконання завдань АТО в районах її проведення або направлення (прибуття) у відрядження для безпосередньої участі в АТО в районах її проведення.

4. Заява особи про надання статусу учасника бойових дій із зазначенням місця її проживання.

5. Згода на збір та обробку персональних даних.

6. Копія сторінок 1 і 2 та розділу «Місце проживання» паспорта особи.

7. Копія довідки про присвоєння ідентифікаційного номера особі.

8. Інформаційна картка особи, яка брала участь в антитерористичній операції.

У посвідченнях про відрядження, маршрутних листах, товарно-транспортних накладних тощо відмітки про місце перебування особи у відрядженні (населений пункт, підпис та печатка) мають підтверджувати факт перебування особи безпосередньо в районах проведення антитерористичної операції.

Копії документів, що надаються, мають бути завірені підписом керівника підприємства, установи, організації та печаткою.

Такі рекомендації містить роз’яснення Державної служба України у справах ветеранів війни та учасників АТО від 10.12.2014 р. 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»