Державне агентство земельних ресурсів України розробило покрокову схему дій для отримання земельних ділянок учасниками АТО та членами родин воїнів, які загинули в боротьбі за територіальну цілісність України.

Роз’яснення складено з урахуванням запитів, які найчастіше надходять до земельного відомства з питань отримання ділянок учасниками АТО. Держземагентством надано чіткі інструкції з приводу того, що потрібно зробити для отримання та реєстрації ділянки, кому і куди звертатися, у які строки мають бути виконані роботи, а також вартість відповідних адміністративних послуг.

Із покроковою схемою можна ознайомитися тут.

Держземагентство нагадує, що земельні ділянки сільськогосподарського призначення державної власності передають у власність земельне відомство та його територіальні органи. Розпорядження землями комунальної власності в населених пунктах здійснюється безпосередньо сільськими, селищними та міськими радами.

Нині, за оперативною інформацією територіальних органів Держземагентства, військовослужбовцями — учасниками АТО та членами родин загиблих учасників АТО подано 15582 заяви на отримання земельних ділянок.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»