Митне оформлення наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів має здійснюватися на підставі Ліцензії на провадження діяльності, пов'язаної з обігом наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів (далі — Ліцензія), виданої Державною службою України з контролю за наркотиками (далі — ДСКН України). Ліцензії присвоюється код 5068 (до внесення змін до Класифікатора документів, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 20.09.2012 р. № 1011).

Про кожен випадок перетину адміністративного кордону ВЕЗ «Крим» товарами, до складу яких входять наркотичні засоби, психотропні речовини і прекурсори, митниці необхідно повідомляти ДСКН України — лист ДФС від 09.12.2014 р. № 14385/7/99-99-24-03-01-17.

У повідомленні слід зазначати, зокрема, назву митниці, назву пункту пропуску через державний кордон України, відомості про експортера (назва, адреса), імпортера (назва, адреса), назву та кількість наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, що містяться в партії, дані про транспортний засіб, реквізити Ліцензії.

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»