Після набрання чинності екоподатку за утилізацію автомобілів в Україні буде створено 10 найбільших переробних центрів для утилізації автомобілів, а також понад 150 пунктів зі збору автолома, куди зможе звернутися будь-яка людина. Про це повідомив народний депутат України Таріел Васадзе, який контролює корпорацію «УкрАВТО».

За його словами, первинний капітал на створення центрів формуватиметься з грошей, які внутрішній і зовнішній виробники перераховуватимуть до бюджету держави. Водночас імпортери сплачуватимуть кошти на кордоні, а внутрішні виробники — інвестуватимуть у створення інфраструктури.

У свою чергу хочемо відзначити, що Всеукраїнська асоціація автоімпортерів і дилерів (ВААІД) звернулася до Президента України Віктора Януковича з проханням накласти вето на прийняті 4 липня 2013 року Верховною Радою України законопроекти «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо сплати екологічного податку за утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів» № 0975 та «Про утилізацію знятих з експлуатації транспортних засобів» № 0936.

 

За матеріалами УНІАН

 

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»