Податківці в підкатегорії 119.06 Інформаційно-довідкового ресурсу «ЗІР» відповіли на питання: чи подається заява за ф. № 1-ОПП з позначкою «Зміни» у разі призначення тимчасово виконуючого обов'язки керівника чи головного бухгалтера?

Відповідно до п. 66.1 Податкового кодексу України, підставами для внесення змін до облікових даних платників податків є, зокрема, інформація органів державної реєстрації і документально підтверджена інформація, що надається платниками податків.

У разі виникнення змін в облікових даних платників податків, відомості про яких включаються до ЄДР:

  • інформація щодо зміни керівника оновлюється в органах доходів і зборів на підставі відомостей, отриманих від держреєстратора, у порядку, визначеному Законом України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб —підприємців» від 15.03.2003 р. № 755-IV;
  • інформація про призначення тимчасово виконуючого обов’язки головного бухгалтера, якому делеговано право підпису документів, оновлюється на підставі заяви за ф. № 1-ОПП з позначкою «Зміни» та уточнених документів.

Що стосується платників податків, відомості про яких не включаються до держреєстру, інформація про призначення тимчасово виконуючого обов’язки керівника та/або головного бухгалтера, якому делеговано право підпису документів, оновлюється на підставі уточнених документів та заяви за ф. № 1-ОПП

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»