Мін’юст прийняв наказ «Про тимчасові заходи щодо формування та надання інформації з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, у зв'язку з проведенням антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей» від 24.11.2014 р. № 1968/5.

Згідно з цим документом, функції реєстраторів Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, Головного управління юстиції у Донецькій області та Головного управління юстиції у Луганській області з формування та надання інформації із зазначеного Реєстру тимчасово покладається на Головне управління юстиції у Дніпропетровській області та Головне управління юстиції у Харківській області відповідно.

У разі надходження до Мін’юсту запиту (звернення) щодо отримання інформації з Єдиного державного реєстру осіб, які вчинили корупційні правопорушення, від суб'єкта, який знаходиться на території Донецької та Луганської областей, зазначена інформація надається Держателем цього Реєстру відповідно до розділу III Положення про Єдиний державний реєстр осіб, які вчинили корупційні правопорушення, затвердженого наказом Мін’юсту від 11.01.2012 р. № 39/5.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»