Фахівці ДДАІ МВС України працюють над пропозиціями щодо внесення змін до відповідних нормативно-правових актів. Адже наразі без змін у діюче законодавство важелі впливу на іноземців, що порушили ПДД і не сплатили штраф, знайти важко. Проблему слід вирішувати у співпраці з Державною міграційною та прикордонною службами — повідомляє Урядовий портал.

Пропонується, що в разі реалізації таких змін, прикордонники отримають доступ до інформації щодо несплачених штрафів. При виїзді іноземних громадян, які вчинили на території України порушення законодавства у сфері безпеки дорожнього руху та були піддані адміністративному стягненню у вигляді штрафу, але не сплатили його, іноземці попереджатимуться про неможливість повторного в’їзду в Україну до перерахування суми штрафу до Державного бюджету України.

Начальник Департаменту ДАІ Анатолій Сіренко пропонує оснастити прикордонні пункти мобільними терміналами для надання можливості таким особам сплатити штраф одразу при виїзді з країни.

Вирішивши питання стягнення штрафів з порушників-іноземців, перспектива надходження яких до української скарбниці наразі залежить виключно від їх совісті, країна отримає додаткове поповнення бюджету, що досить актуально за нинішньої економічної ситуації.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»