Постановою НКРЕ внесено зміни до Порядку встановлення, перегляду та припинення дії «зеленого» тарифу для суб’єктів господарської діяльності, затвердженого постановою НКРЕ від 02.11.2012 р. № 1421, у частині процедури встановлення «зеленого» тарифу.

Нагадаємо: «зелений» тариф установлюється для кожного суб’єкта господарювання, який виробляє електричну енергію з альтернативних джерел енергії, за кожним видом альтернативної енергії та для кожного об’єкта електроенергетики (або для кожної черги будівництва електростанції (пускового комплексу)).

Раніше відповідно до норм згаданого Порядку право на подачу заяви на встановлення «зеленого» тарифу мали суб’єкти господарювання, які (вже!) отримали ліцензію на право провадження госпдіяльності з виробництва електроенергії та/або комбінованого виробництва теплової та електричної енергії в установленому законодавством порядку.

Відтепер Порядок № 1421 доповнили нормою, згідно з якою заяву щодо встановлення «зеленого» тарифу та визначені документи, що додаються до заяви, суб’єкти господарювання можуть подавати одночасно із заявою на видачу ліцензії на право провадження госпдіяльності з виробництва електричної енергії та/або ліцензії на право провадження госпдіяльності з комбінованого виробництва теплової та електричної енергії. Тобто фактично, не маючи на руках відповідних ліцензій, можна претендувати на встановлення «зеленого» тарифу.

                                        

Постанова НКРЕ «Про внесення зміни до Порядку встановлення, перегляду та припинення дії «зеленого» тарифу для суб’єктів господарської діяльності» від 06.06.2013 р. № 679

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»