Починаючи з 01.12.2014 р. для забезпечення безперешкодного обміну документами з ДФС потрібно використовувати такі оновлені сертифікати ДФС:

  • підписання повідомлень ДФС (квитанцій, інформаційних розсилок тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для накладання електронного цифрового підпису — ДФС ОТРИМАНО_1.cer
  • зашифрування повідомлень на ДФС (звітність, договори тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для шифрування — ДФС ОТРИМАНО_2.cer

Згідно з наказом Адміністрації державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України від 18.12.2012 р. «Про затвердження Вимог до форматів криптографічних повідомлень» №739:

Підписання повідомлень ДФС (квитанцій, інформаційних розсилок тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для накладання електронного цифрового підпису — Міндоходів Отримано (2014).cer.

Зашифрування повідомлень на ДФС (звітність, договори тощо) здійснюється окремим сертифікатом, призначеним для шифрування — Міндоходів Отримано (2014) KEP.cer.

Наразі діюче програмне забезпечення і засоби ЕЦП для платників податків, що видане АЦСК ІДД Міндоходів та іншими АЦСК, може використовувати для зашифрування документів сертифікат MINRD_otr.cer.

Єдина адреса Інформаційного порталу ДФС України залишається незмінною: zvit@sta.gov.ua.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»