Мінсоцполітики затвердило такі форми звітності:

  • № 1-ПА «Інформація про кількість працевлаштованих громадян суб’єктами господарювання, що надають послуги з посередництва у працевлаштуванні».

Її мають подавати юрособи та фізособи-підприємці, які надають послуги з посередництва в працевлаштуванні або здійснюють наймання працівників для подальшого виконання ними роботи в Україні й інших роботодавців. Подати її необхідно не пізніше 1 лютого після звітного року незалежно від місцезнаходження територіальному органу Державної служби зайнятості України в містах Києві та Севастополі, районі, місті, районі в місті (далі — територіальний орган);

  • № 3-ПН «Інформація про попит на робочу силу (вакансії)».

Її мають подавати юрособи, а також фізособи- підприємці, які використовують працю найманих працівників, незалежно від місцезнаходження територіальному органу за наявності попиту на робочу силу (вакансії) не пізніше 10-ти робочих днів із дати відкриття вакансії(й);

  • № 4-ПН «Інформація про заплановане масове вивільнення працівників у зв’язку із змінами в організації виробництва і праці».

Подається підприємствами, установами, організаціями за місцем реєстрації платника єдиного внеску територіальному органу не пізніше ніж за 2 місяці до масового вивільнення працівників за умовами, передбаченими статтями 48 та 50 Закону України «Про зайнятість населення» від 05.07.2012 р. № 5067-VI.

Натомість утратить чинність наказ Міністерства праці та соціальної політики України від 19.12.2005 р. № 420, яким затверджені наразі чинні форми № 3-ПН і № 4-ПН.

Накази Мінсоцполітики від 31.05.2013 р. №№ 315, 316, 317.
Набирають чинності з дня офіційного опублікування.
Станом на 05.07.2013 р. не опубліковані

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»