Починаючи з 27 листопада ДП «Укрпошта» зупинила приймання і доставку поштових відправлень на територіях Донецької та Луганської областей, які не контролюються українською владою.

Пересилання пошти не здійснюватиметься до/з міст обласного значення:

У Донецькій області

У Луганській області

Донецьк; Докучаєвськ; Горлівка; Єнакієве (крім м. Вуглегірськ); Жданівка; Кіровське; Макіївка; Сніжне; Торез; Харцизьк (у т.ч. Зугрес); Шахтарськ; Ясинувата і населених пунктів, підпорядкованих цим міським радам, а також до/з населених пунктів у Амвросіївському; Новоазовському (села Піонерське; Приморське; Комінтернове; Водяне; Заїченко; Широкине; Бердянське; Павлопіль; Пищевик; Черненко; Лебединське; Сопине); Старобешівському та Шахтарському районах.

Луганськ; Алчевськ; Антрацит; Брянка; Кіровськ; Красний Луч; Краснодон; Первомайськ; Ровеньки; Свердловськ; Стаханів і населених пунктів, підпорядкованих цим міським радам, а також до/з населених пунктів у Антрацитівському, Краснодонському, Лутугинському, Перевальському, Свердловському та  Слов’яносербському (межі району встановлені відповідно до постанови ВРУ від 07.10.2014 № 1692-VII про зміни в адміністративно-територіальному устрої Луганської області) районах.

Укрпошта повідомляє, що у разі необхідності відправлення пошти споживачам, які проживають у зазначених районах, надсилати пошту можна до поштових відділень, які функціонують на підконтрольних українській владі територіях. Відправити листа або посилку можна «до запитання», вказавши після найменування адресу та назву населеного пункту (що контролюється українською владою), району, області, а також найменування об’єкту поштового зв’язку місця призначення і поштовий індекс. Водночас відправник повинен обов’язково поінформувати адресата про надходження відправлення на його ім’я та погодити з ним об’єкт поштового зв’язку місця призначення.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»