Державна казначейська служба України в листі від 29.10.2014 р. № 17-08/984-23918 роз’яснила вимоги щодо оплати послуг для побудови, створення і впровадження систем відеоспостереження, охоронної сигналізації та перепускних систем.

Оплата послуг із побудови, створення і впровадження локальних мереж, систем відеоспостереження, охоронної сигналізації та перепускних систем, систем пожежогасіння, гарантованого енергоживлення або електропостачання, систем кондиціювання робочих або технологічних приміщень, систем технічного захисту інформації (із урахуванням видатків на їх атестацію), у тому числі оплата пасивного обладнання — монтажних шаф, монтажних коробів, кабелеводів, кабелів, з'єднувачів, розеток, кріплень, комутаційних панелей тощо, якщо зазначене обладнання є невід'ємною частиною послуг, здійснюється за КЕКВ 2240 «Оплата послуг (крім комунальних)».

Придбання оргтехніки, комп'ютерної техніки (у тому числі придбання програмного забезпечення, яке передбачене разом із придбанням комп'ютерної техніки); придбання активного мережевого і телекомунікаційного обладнання проводиться за КЕКВ 3110 «Придбання обладнання і предметів довгострокового користування».

Комп'ютерна техніка і її комплектуючі — комп'ютери, монітори, периферійне і мережеве обладнання комп'ютера, що за вартістю за одиницю чи комплект відносяться до основних засобів, обліковуються на субрахунку 104 «Машини та обладнання».

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»