ГУ ДФС у Закарпатській області звертає увагу керівників державних установ, де працюють особи, стосовно яких проводитимуться люстраційні перевірки (з огляду на обмежений строк), що запити для проведення перевірок потрібно подавати до фіскальних органів за місцем проживання таких осіб.

Перевірки проводять органи Державної фіскальної служби, а також її територіальні органи (державні податкові інспекції) за місцем проживання особи, стосовно якої проводиться перевірка. Водночас перевірка вказаних осіб здійснюється на підставі отриманих запитів про проведення перевірки та копії декларації за минулий рік від керівників органів, до повноважень яких належить звільнення з посади цих осіб.

У ході перевірки встановлюватиметься відповідність вартості набутого за час перебування на займаній посаді рухомого і нерухомого майна офіційним доходам.

Відповідно до затвердженого Кабінетом Міністрів України графіку, перевірки розпочато в листопаді 2014 року та продовжуватимуться до кінця 2016 року. Однак, слід зазначити, що перевірка відомостей по кожному декларанту здійснюватиметься у чітко встановлений законом строк — 60 календарних днів. Для її здійснення держслужбовцям не доведеться заповнювати нові декларації — будуть розглянуті копії тих, які вони подали за попередній 2013 рік.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»