Викладачі, які станом на 1 вересня 2014 р. не переїхали зі своїми вищими навчальними закладами в інші регіони України та залишилися працювати на підконтрольних терористам територіях, вважатимуться звільненими. Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Квіт під час круглого столу в Національному інформаційному агентстві «Укрінформ» 24 листопада 2014 р., — інформує сайт МОН.

Для врегулювання трудових відносин між навчальним закладом, переміщеним із зони антитерористичної операції, та працівником, який не переїхав разом із цим закладом, а залишився працювати на контрольованих бойовиками територіях, у законопроекті «Про забезпечення права на освіту осіб, які проживають на території проведення антитерористичної операції або переселилися з неї під час її проведення» існує норма, що дає підстави для звільнення такого працівника та врегульовує це питання, оскільки подібний випадок не передбачено в Кодексі законів про працю.

Від редакції!

На сьогодні, якщо ж ухвалюється рішення про зміну місцезнаходження установи та її переїзд на іншу територію, тобто до населеного пункту, що контролюється владою, то має місце переведення працівників на роботу в іншу місцевість.

У такому випадку перевести працівника на іншу роботу в іншу місцевість разом з установою допускається тільки за згодою працівника (ч. 1 ст. 32 КЗпП). Водночас робота за новим місцем розташування, погодьтеся, є зміною істотних умов праці. Це означає дотримання вимог ч. 3 ст. 32 КЗпП, за якою про зміну істотних умов праці працівника мають повідомити не пізніше ніж за 2 місяці.

Якщо ж працівник не згоден на продовження роботи в нових умовах, то роботодавець має право звільнити працівника на підставі п. 6 ст. 36 КЗпП.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»