Мінфін на своєму офіційному сайті повідомив, що ті суб’єкти господарювання, які змінили місце своєї податкової реєстрації із зони АТО на решті території України, отримуватимуть у передбачених податковим законодавством України випадках бюджетне відшкодування ПДВ.

Адже такі суб’єкти господарювання продовжують сплачувати належні податки і збори, в тому числі податок на прибуток підприємств, ПДВ, ПДФО та інші податки і збори, до державного бюджету України та місцевих бюджетів регіонів, розташованих поза межами АТО.

Водночас фахівці Мінфіну зазначили, що Уряду доручено опрацювати питання щодо запровадження особливого порядку обліку платників податків і сплати ними податків і зборів до бюджетів під час провадження господарської діяльності на окремих територіях у районі проведення антитерористичної операції в Донецькій і Луганській областях (згідно з рішенням Ради національної безпеки і оборони України від 4.11.2014 року «Про невідкладні заходи щодо стабілізації соціально-економічної ситуації в Донецькій та Луганській областях», введеним в дію Указом Президента України від 14.11.2014 р. № 875/2014).

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»