Суб’єкти господарювання, які використовують РРО, що створюють контрольну стрічку в друкованому вигляді, за винятком електронних контрольно-касових реєстраторів, повинні подавати в Міндоходов України дротовими або бездротовими каналами зв’язку інформацію про обсяг розрахункових операцій, виконаних у готівковій та/або в безготівковій формі, або про обсяг операцій з купівлі-продажу іноземної валюти, що міститься в їх фіскальній пам’яті.

Копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків формуватимуться на контрольній стрічці в пам’яті РРО або в пам’яті модему, приєднаного до нього, і раз на день цей звіт автоматично передаватиметься на сервер обробки інформації Міндоходов України.

Слід зазначити, що певні норми не вводять додаткові обов’язки для суб’єктів господарювання, а тільки змінюють старий порядок подання звітності. Так, замість подання звітності на паперових носіях раз на місяць не пізніше 15 числа наступного за звітним місяця передбачено її подання в електронному вигляді дротовими чи бездротовими каналами зв’язку.

Відділ взаємодії зі ЗМІ та громадськістю
ДПІ в Ворошиловському районі
м. Донецька Донецької області ДПС

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»