У зв’язку з ускладненням подій на сході України, за повідомленням Мінфіну, змінено юридичні адреси територіальних підрозділів у Донецькій та Луганській областях таких установ: Державної фінансової інспекції (далі — ДФІ), ДФС і Держказначейства.

ДФІ перереєстровано за наступною адресою: Луганська обл., м. Кремінна, вул. Радянська, 2. Детальніше за адресою. Працівників, які працювали за колишньою адресою, переведено на нову зі збереженням окладу.

Про актуальні зміни в роботі Держказначейства можна дізнатися за адресою.

ГУ ДФС у Донецькій області на даний момент перенесено до Маріупольської ОДПІ за адресою м. Маріуполь, вул. Італійська, 59, а ГУ Міндоходів у Луганській області — до Державної податкової інспекції у м. Сєвєродонецьку, що знаходиться на вул. Енергетиків, 72.

Водночас варто звернути увагу, що фахівці митниць у цілодобовому режимі надаватимуть консультації волонтерам або донорам, які переміщують через митний кордон України гуманітарну, благодійну або технічну допомогу, а також сприятимуть оперативному вирішенню будь-яких питань, які виникають під час митного оформлення товарів. Дізнатися номери телефонів можна за посиланням.

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»