Мінінфраструктури затвердило Порядок контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності щодо надання послуг з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу залізничним транспортом (далі — Порядок). Контроль за додержанням Ліцензійних умов здійснює Уктрансінспекція та її територіальні органи (далі — орган ліцензування) шляхом проведення планових і позапланових перевірок. 

Так, відповідно до Порядку Укртрансінспекція має повідомити ліцензіата про проведення планової перевірки письмово рекомендованим листом із повідомленням про вручення або повідомленням, яке вручається особисто фізособі-підприємцю/керівнику чи уповноваженій ним особі суб’єкта господарювання під підпис не пізніше ніж за 10 днів до дня проведення зазначеної перевірки.

Строк здійснення планової перевірки не може перевищувати 15 робочих днів, а для суб’єктів малого підприємництва — 5 робочих днів.

Позапланові ж перевірки здійснюються органом ліцензування на підставах, визначених Законами України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» від 01.06.2000 р. № 1775-III та «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» від 05.04.2007 р. № 877-V. Про проведення позапланової перевірки ліцензіат завчасно не попереджується.

Строк здійснення позапланової перевірки не може перевищувати 10 робочих днів, для суб’єктів малого підприємництва — 2 робочих днів.

Нагадаємо: наказом Мінінфраструктури від 28.05.2013 р. № 321 затверджено Ліцензійні умови провадження господарської діяльності щодо надання послуг з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу залізничним транспортом. Детальніше про це читайте в нашій новині.

Наказ Мінінфраструктури «Про затвердження Порядку контролю за додержанням Ліцензійних умов провадження господарської діяльності щодо надання послуг з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів, багажу залізничним транспортом» від 28.05.2013 р. № 322.
Набирає чинності з дня офіційного опублікування.
Станом на 04.07.2013 р. не опублікований

Бухгалтерський сервіс «Iнтерактивна бухгалтерія»